توفیقات ما
توفیقات دبیرستان المهدی تا کنون:
87-86
1-کسب رتبه سوم مسابقات کامپیوتر در ناحیه
2-کسب رتبه در مسابقات آزمایشگاهی ناحیه
3-کسب رتبه هفتم در المپیاد فلسفه در ناحیه
4-کسب مقام برگزیده کشوری در جشنواره سرود رضوی
5-رتبه اول خط نستعلیق و شعر در ناحیه
6-کسب رتبه دوم سرود در ناحیه
7-کسب رتبه دوم قرائت قرآن - نهج البلاغه-قالیبافی-داستان نویسی-انشا نماز و رتبه سوم حفظ قرآن –معرق-طراحی در ناحیه
8-کسب مقام اول دو میدانی 60 متر و 200 در ناحیه
9-کسب مقام دوم دو با مانع و مقام سوم پرتاب وزنه
10-کسب رتبه برتر در نمایشگاه تربیت بدنی
11-کسب مقام نخست در هفته بهداشت روان و هفته مشاغل در ناحیه
88-87
1-قبولی دو سوم دانش پژوهان در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور
2-کسب مقامهای سوم تا هشتم مسابقات آزمایشگاهی شیمی-زیست و رایانه در ناحیه
3-کسب مقام استانی آزمایشگاهی شیمی و رایانه
4-کسب مقام اول ناحیه و استان و دوم راهیافته به کشور از جشنواره تجارب برتر انجمن اولیا و مربیان
5-کسب مقام اول هفته بهداشت روان در ناحیه
6-کسب مقام اول مروج سلامت در ناحیه
7-کسب مقام اول هفته مشاغل در ناحیه
8-کسب مقام مشاورنمونه استان
9-کسب مقام اول سرود در ناحیه و سوم استان
10-کسب مقام اول تئاتر در ناحیه
11-کسب مقام برتر استانی سرود همگانی
12-کسب مقام اول طراحی صحنه در استان
13- کسب مقام های اول دوم و سوم مسابقات فرهنگی هنری شعر قرائت قرآن و انشا نماز
*********************************************************
دختران کوشا و درسخوان و برتر آزمون گام 5:
اولها:
نفیسه براتی-رتبه در مدرسه :اول در ناحیه :13 سوم تجربی:
الناز سالاری- در مدرسه :دوم در ناحیه:25
سیمین عباسی –در مدرسه :سوم در ناحیه 40 سیده محبوبه هاشمی در مدرسه:اول در ناحیه61
دوم ادبیات:
فهیمه پور اسحاق-رتبه در مدرسه:اول در ناحیه 4 زهرا غلامی-در مدرسه :دوم در ناحیه 82
مععومه صوفی –در مدرسه:دوم در ناحیه 9
مریم عابدی در مدرسه :سوم در ناحیه19 سیده مهسا سورامی-در مدرسه :سوم در ناحیه 91
دوم ریاضی:
مرضیه یزدانی در مدرسه:اول در ناحیه 20 سوم ادبیات:
فهیمه خیاط در مدرسه :دوم در ناحیه 26
فاطمه هادوی در مدرسه :سوم در ناحیه:30 زکیه ناطقی-در مدرسه:اول در ناحیه 3
دوم تجربی:
افسانه مغیثه در مدرسه اول در ناحیه 37 زهره باقریان-در مدرسه: دوم در ناحیه 8
نرگس یکتایی در مدرسه:دوم در ناحیه 40
مریم دروگر در مدرسه:سوم در ناحیه 43 سیده نرجس محمودی در مدرسه :سوم در ناحیه 11
سوم ریاضی:
مطهره ولی زاده-در مدرسه :اول در ناحیه5
اعظم نشاطی –در مدرسه دوم در ناحیه 13
نسرین خیر دوست درمدرسه:سوم در ناحیه 18